שאלות ותשובות

אתם שואלים יוסיפיטו עונה

יוספיטו עונה על שאלות נפוצות של לקוחות

בחירה נכונה של נוזל אידוי וסיגריה אלקטרונית

MTL ו- DL הם קיצורים לטכניקות האידוי של הסיגריה אלקטרונית.

 ב-MTL האדים מגיעים בעקיפין לריאות – כלומר הם קודם כל נכנסים לחלל הפה ומשם ממשיכים לריאות (Mouth-To-Lung). הטכניקה והתחושה דומה לזו של סיגריה.

 עם DL האדים נשאפים ישירות  לתוך הריאות (Direct Lung). החוויה הדומה לזו של נרגילה.

ב- MTL צריכת הנוזלים נמוכה יותר: מכיוון שהשאיפה איטית יותר וענני האדים קטנים יחסית, הצריכה נמוכה בהשוואה ל- DL. האדים קרירים יותר מפני שאספקת האוויר צפופה יותר וההספק (וואטים) נמוך יותר.

לכן מומלץ שנוזלים לשימוש MTL יהיו על בסיס של מקסימום 50% VG; שכיח הוא לאידוי MTL יחס של VG50%/PG50%. נוזלים אלו גם מתאימים (יותר) לכמות ניקוטין גבוהה (בדומה לתחושת הסיגריה). 

MTL מתאים למעשנים שרוצים להפוך לאקס-מעשנים בעזרת האידוי, מכל הסיבות שבעולם.

 ב DL מאדים כמות אדים גדולה יותר מאשר ב MTL עם התנגדות נמוכה יותר. בנוסף, הסוללה של הסיגריה האלקטרונית המתאימה לDL בדרך כלל חזקה יותר ולכן מאפשרת לייצר חום גבוה יותר המחמם את הנוזל מהר יותר ובטמפרטורה גבוהה יותר. כל זה ביחד עם הנוזל הנכון וכמות הניקוטין המתאימה (לכל אחד באופן אישי) נותן בהחלט חווית אידוי עצומה ורצון לעוד ועוד – להכיר ולהתנסות. יש סיבה טובה (יותר נכון, סיבות טובות)  לכך שיש מליוני מאדים Vapers בעולם.

DL פחות מתאים למתחילים – אבל בפרוש כדאי מתישהו – בשלב מתקדם יותר – לנסות; ואז כמו רבים אחרים לגלות את ה ‘מה מתאים לי’ – MTL, DL או גם וגם.

ליוספיטו יש מגוון סיגריות אלקטרוניות המתאימות לכל סוגי הוייפ לחצו כאן לצפיה בחנות

תשובה בקרוב

שאלות בנושא 2